Uudised

WANTED: UX/UI designer

Are you interested in shifting consumer behaviour? Are you interested to be a part of rapidly growing Latvian FinTech start-up?

Loe

Millist remonti saab teha 3 000 €, 10 000 € ja 15 000 € eelarvega?

Mis on kõige tavalisemad põhjused, miks me laenama kipume? Finantsvõrdlusplatvormi Altero andmed näitavad, et esikolmikus on veenvalt koduremont, millele järgnevad auto ostmine ja laenude ühendamise kulud.

Loe

10 eksiarvamust laenude kohta ja kuidas mitte üle maksta

Laenude võrdlemise platvormi www.altero.ee abil saab iga potentsiaalne laenuvõtja võrrelda eri laenuandjate pakkumisi ning teha enda jaoks sobivaim ja soodsaim valik. Palusime Altero.ee juhil Taavi Mägil nimetada platvormi kasutajatega suhtlemisest saadud kogemuste põhjal kõige levinumad eksiarvamused laenude kohta.

Loe

Kuidas kontrollida oma eelarvet nii, et see ei kontrolliks sind?

Läbimõtlemata laenamine tekitab stressi, pikas perspektiivis rahalisi raskusi ja sageli ka rikutud krediidiajaloo. Kuid on ka teine äärmus – laenukartus, mis takistab arengut, kodu remontimist või auto ostmist. Tuleb säilitada mõistlik tasakaal – kui peab tegema suurema ostu, mille jaoks koguda ei õnnestu, on võimalik võtta laenu ja proovida oma kulutused ümber korraldada. Esimene samm – igakuise eelarve koostamine!

Loe