Altero – kiire ja mugav finantsvõrdlusplatvorm

Laenude taotlemine pole kunagi olnud nii lihtne kui praegu, sest turule on tulnud mitmeid finantsvõrdlusplatvorme, mille abil saab kiirelt vastuse oma väikelaenutaotlusele. Altero erineb aga sellepoolest, et tegemist on kasutaja jaoks ülimalt mugava keskkonnaga, kuna sobiva laenupakkumise puhul on võimalik kohe ka leping sõlmida.

 

Finantsvõrdlusplatvormid on tulnud turule selleks, et jääda. Põhjus on lihtne – tarbijad on mõistnud, et küsides laenupakkumisi erinevatest rahandusasutustest, saavad nad parema pakkumise. Paraku on see tülikas ja aeganõudev, mistõttu minnakse pahatihti kergema vastupanu teed ja võetakse laen kodupangast, mille pakutud intress ei pruugi olla kõige soodsam. Seega oli tekkinud nõudlus keskkondade järele, mis automatiseeriksid laenude taotlemise.
2016. aastal alustas Lätis tegevust finantsvõrdlusplatvorm Altero, mis kolm aastat hiljem laines Leetu ja 2020. aastal Eestisse. Tegemist on seega Baltikumi ülese platvormiga, mis on nende aastatega jõudsalt kasvanud ja mille enamusosalus kuulub praegu Eesti kapitalile.


Altero säästab aega ja raha


Täites laenude võrdlemise taotluse Altero kodulehel, luuakse taotlejale virtuaalne profiil, kus saab vaadata saadud laenupakkumisi. Laenutaotluse tegemine on lihtne. Laenu saamiseks tuleb täita taotlus Altero kodulehel ja lisada kontoväljavõtte ja üldjuhul tulevad otsused tunni aja jooksul.
Seejärel tuleb laenupakkumistest valida välja sobiv, allkirjastada laenuleping ja laenusumma kantakse taotleja kontole. Seega ei pea laenutaotleja eraldi enam laenuandjaga suhtlema ning kõik vajalikud protseduurid saab kiirelt ja mugavalt tehtud portaalist väljumata.
Oluline on teada, et täites ühe taotluse, saab pankadelt ja teistelt laenuandjatelt individuaalseid laenupakkumisi tasuta ja sellega ei kaasne taotluse tegijal mingeid kohustusi. Seega hoiab Altero kokku nii aega kui raha, sest erinevate pakkumiste seas soodsaima välja valimine anna märkimisväärse säästu intressikuludes.


Võimalus parandada majanduslikku olukorda


Altero portaali vahendusel on võimalus parandada ka oma majanduslikku olukorda olemasolevate laenude refinantseerimise läbi. Selleks tuleb üle vaadata on praegused laenukohustused ja võimaluse korral katta olemasolevad laenud madalama intressiga laenudega.
Portaalist saab lisaks laenudele ja laenude refinantseerimisele taotleda pakkumisi ka autolaenu- ja liisingu jaoks, mis tähendab, et kõik suurema osa vajalikest finantstoodedest saab taotleda Altero vahendusel. Kuid see pole veel kõik. Ettevõte vahendab juba praegu Lätis kindlustustustooteid ja kuna kliendid on selle teenuse hästi vastu võtnud, siis jõuab see teenus lähiajal ka Eesti turule.

Liising või laen – kumb on auto soetamisel kasulikum?

Uue auto soetamine võib kujuneda pikaks ja keeruliseks protsessiks juba ilma rahalist aspekti arvestamata. Ja mis saab siis, kui olete lõpuks turul olevast valikust selle ühe lemmiku välja valinud? Kõigil ei ole võimalust poodi sisse marssida ja öelda “üks see palun, ärge sisse pakkige, hakkan kohe kasutama!”

Loe

Smart ID. Kaval viis enda tuvastamiseks

Smart ID on elektrooniline tööriist, mis võimaldab meil end internetis mugavalt ja turvaliselt tuvastada, kasutada elektroonilisi personaliseeritud teenuseid samuti allkirjastada dokumente mõne hiireklõpsuga. Kui oled Smart-ID oma nutitelefoni installinud ja kinnitanud selle netipanga või ID-kaardiga, muutub ligipääs virtuaalteenustele tõeliselt virtuaalseks ja sa võid sabas seismise või ID-kaardi lugeja otsimise praktiliselt unustada.

Loe

WANTED: UX/UI designer

Are you interested in shifting consumer behaviour? Are you interested to be a part of rapidly growing Latvian FinTech start-up?

Loe