Võrdle laenupakkumisi ja vali soodsaim!

Ühe taotlusega. Tasuta.
Igakuine makse*:
000
00 €/kuus
*Märgitud igakuine makse on informatiivse tähendusega. Arvutuse näide

Kuidas töötab Altero.ee laenude võrdlemise platvorm?

 1. Täida üks taotlus.

 2. Võrdle saadud pakkumisi.

 3. Saa soodsaim laen.

Miks võrrelda Altero.ee platvormil?

 • Tasuta

  Pakkumiste läbivaatamine ja võrdlemine on tasuta

 • Kasulik

  Vali madalaim intressimäär või soodsaim hinnapakkumine

 • Vormista veebis

  Säästa aega ja allkirjasta leping veebilehe vahendusel

 • Turvaline

  Tagame Sinu isikuandmete turvalisuse

 • Ei mingeid kohustusi

  Altero.ee-s taotluse täitmisega ei kaasne Sulle kohustusi

 • Säästa

  Säästa mitte ainult oma aega, vaid ka mitu tuhat eurot

Klientide tagasiside

Väga mugav viis ühe taotlusega korraga mitme pakkumise saamiseks. Kiidan ka Altero konsultandi tööd – ta hoiab kätt pulsil.

Tauri, 01.07.2020.

Aitäh! Väga kasulik koduleht! Lühikese aja jooksul sain pakkumise mitmetest krediidiasutustest ja valisin kasulikuma. Kindlasti kasutan Teie teenuseid ka edaspidi! Soovitan ka teistele! Tänan koostöö eest!

Mari, 30.06.2020.

Väga lahked ja vastutulelikud töötajad. Suurepärane teenindus! Kogu vajalik teave on mugavalt leitav ja selgesti arusaadav. Kindlasti soovitan oma sõpradele Alterot, kui neil tekib selleks vajadus, samuti kasutan nende teenust vajadusel ise uuesti!

Annika, 03.07.2020.

Väga mugavalt ja kiirelt sain mitu pakkumist korraga ja kusjuures osad neist olid paremad kui minu kodupangas! Lepingu vormistamine käis kiirelt ja muretult! Hea töö Altero teenindajatelt!

Aleksandra, 30.06.2020.

Fantastiline! Aitäh Teile! Kiiresti ja tasuta saab teada oma laenuvõimalustest mitmetes krediidiasutustes, sisestades andmed ühe korra... ei pea uurima igast kohast eraldi.

Rasmus, 01.07.2020.

Väga hea platvorm, milles võrrelda laenuandjaid ja valida nendest parim. Suhtlus töötajatega toimub kogu aeg. Kõik toimub! Soovitan kindlasti.

Julia, 29.06.2020.

Hea platvorm, lihtsalt kasutatav. Aitas säästa aega ja peale lihtsat registreerumist pakkus mulle lahenduse, mis aitas mul finantsseisu parandada.

Jüri, 02.07.2020.

Altero kliendid säästavad!

Altero klientide arv:
30457
Altero klientidele väljastatud laenude summa:
25817608 EUR
Keskmine sääst
400 EUR*
aastas
* keskmine iga-aastane sääst laenumakse pealt

Partnerid

Küsimused ja vastused

Laenuvõrdluse taotlus

 Mis on Altero.ee?

Altero.ee on finantsvõrdlusplatvorm, kus täites ühe taotluse, saad pankadelt ja teistelt laenuandjatelt individuaalseid laenupakkumisi tasuta. Altero.ee finantsvõrdlusplatvorm aitab Sul säästa väärtuslikku aega ja võib-olla isegi mitu tuhat eurot.

Kas ma võin pärast Altero.ee-le laenutaotluse esitamist ümber mõelda?

Yes. By filling in the Altero.ee application, you will only ask for loan offers. The loan will be paid out only if you choose the most advantageous offer for you and sign the loan agreement.

Laenu liigid

Mis on väikelaen?

Väikelaen annab võimaluse teha vajalik ost juba praegu, aga maksta järk-järgult. See on mõeldud väga erinevateks juhtudeks, kui on vaja täiendavaid rahalisi vahendeid, näiteks kodumasina ostmiseks, õpingute või raviteenuste eest maksmiseks, esimeseks sissemakseks uue auto ostmisel, kodu remondiks ja muudeks eesmärkideks. Väikelaenu antakse ilma tagatiseta. Laenu saamise võimaluste hindamisel hindab laenuandja laenuvõtja sissetulekute igakuist suurust ja stabiilsust. Laenuandjad võivad arvesse võtta ka olemasolevate laenude mahu ja krediidiajaloo.

Mis on autolaen ja -liising?

Autoliising annab võimaluse sõita uue autoga juba täna ja maksta selle eest järk-järgult. Sa saad soetada nii täiesti uue auto või kasutatud auto ja mõned laenuandjad pakuvad laenu või liisingut ka mootorrataste ja muu tehnika ostmiseks. Tavaliselt tagatakse rahastus auto ostmiseks isegi kuni 100% ulatuses selle turuväärtusest ja tagatist enamasti ei nõuta ning KASKO pole kohustuslik. Enamasti on võimalik auto soetada 30 päeva jooksul pärast laenu saamist ja auto on kohe Sinu omandis. Taotluse täitmisel on võimalik, et laenuandjate pakkumised on auto registreerimise, tagatise ja KASKO suhtes erinevate tingimustega. Need tingimused olenevad auto hinnast ja pakutud laenu intressimäärast. Seega, täites ühe taotluse, võrdled nii autolaenu kui ka autoliisingu pakkumisi.

Mis on refinantseerimine?

Refinantseerimine on võimalus oma olemasolev laen teise laenuandja juures uuematel ja parematel tingimustel refinantseerida, näiteks vähendada igakuist makset, saada madalam intressimäär, madalamad laenuhalduskulud, pikendada tasumistähtaega. See on võimalus saada soodsamad laenutingimused.

Mis on laenude ühendamine ehk konsolideerimine?

Laenude ühendamine on võimalus ühendada mitu laenu üheks. Olemasolevaid laene ühendades on Sul võimalik teha üks mugav ja väiksem igakuine makse mitme makse asemel, saada paremaid laenutingimusi ja pikendada laenusumma tagastamise tähtaega.

Mida peab laenudest teadma

Kas ma saan laenu varem tagastada?

Jah. Sul on õigus laenusumma varem tagastada, kuna Sul on kohustus maksta intressi ja muid makseid vaid selle ajaperioodi eest, mil Sa oled täielikult täitnud oma laenukohustused vastavalt laenulepingule. Loomulikult soovitame enne võtta ühendust oma laenuandjaga. Samuti soovitame suuremate igakuisete osamaksete maksmisel teavitada laenuandjat, et ta suunaks sissemakstud summa vahe põhisumma tagasimaksmiseks. Seda võib teha ka kirjalikult, saates laenuandjale e-kirja. Loomulikult soovitame vajadusel võtta ka nendega ühendust.

Kas auto soetamiseks on kasulikum täita tarbijakrediidi või autolaenu ja -liisingu taotlus?

Kui plaanid soetada autot ja soovid registreerida selle oma nimele, siis on Sul kindlasti kasulikum täita autoliisingu ja- laenu taotlus. Kohe, kui märgid, et laenu eesmärk on auto soetamine, saad Sa pakkumisele madalama intressimäära. Ainus, mis Sinult nõutakse, on registreerida auto 30–60 päeva jooksul (oleneb laenuandjast) oma nimele ja edastada laenuandjale skännitud registreerimistunnistus.

Lepingu allkirjastamise võimalused

 Millised on lepingu allkirjastamise võimalused?

Altero.ee platvormil pakuvad laenuandjad laenulepingu allkirjastamiseks järgnevaid võimalusi: Allkirjastamine smart ID-ga, allkirjastamine mobiil ID-ga, allkirjastamine ID kaardiga.

Kas ma saan laenulepingu kaugel olles allkirjastada?

Jah, laenulepingut on võimalik allkirjastada kaugel olles nii pangakonto identimise kui ka elektroonilise allkirja abil. Lepingu allkirjastamise võimalused olenevad valitud laenuandjast.